szkolyPlacówka szkoleniowa ZDZ w Kozienicach w swojej blisko 25-letniej działalności edukacyjnej wspomaga lokalną społeczność regionu, dając jej możliwość podwyższania swoich umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Elastyczność, otwartość a także umiejętność dostosowywania oferty do potrzeb klienta, czynią z niej wartościowego partnera w zakresie edukacji młodzieży i dorosłych. Za swoje osiągnięcia ZDZ został laureatem nagrody "Lider Roku”, "Granitowy Tulipan” oraz "Przyjazny dla biznesu”. Wysoki poziom oferowanych usług  zapewnia System Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2015-10.

ZDZ oferuje kompleksowe usługi edukacyjne, na które składają się:

• szkoły dla młodzieży i dorosłych
  • kursy i szkolenia
  • szkolenia współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS

Szkoły ZDZ w Kozienicach kształcą młodzież w Zasadniczej Szkole Zawodowej i Technikum Zawodowym, a dorosłych w Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcącym oraz Szkole Policealnej. Uczniowie mają możliwość wyjazdu na praktyki zagraniczne organizowane w krajach Unii Europejskiej w ramach programu Leonardo da Vinci (w roku 2011 r. – Hiszpania oraz 2013 r. – Włochy - Rimini) oraz z Programu Erazmus +; (w roku 2014 r. – Włochy - Perugia, 2015 r. - Bułgaria, 2018 r. - Anglia, 2022 r. - Hiszpania). Uczestniczą również w wielu zajęciach pozalekcyjnych, wycieczkach i licznych konkursach naukowych, artystycznych i sportowych.

Nowoczesne, spełniające wszelkie wymogi i standardy sale wykładowe oraz pracownie przystosowane do nauki zawodu - to wielki atut placówki. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w pomoce naukowe i urządzenia wspomagające kształcenie.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę dla młodzieży?

• kompleksowo przygotowujemy do pracy w wyuczonym zawodzie
  • zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra pedagogiczna
  • organizujemy zagraniczne praktyki zawodowe w krajach UE w ramach programów unijnych
  • organizujemy dodatkowe zajęcia języków obcych i zajęcia pozalekcyjne
  • kształcimy w nowoczesnych pracowniach

Dlaczego warto uczyć się u nas?

• oferujemy atrakcyjne promocje i zniżki dla słuchaczy
  • udzielamy rabatów na udział w odpłatnych szkoleniach
  • kompleksowo przygotowujemy do pracy w wyuczonym zawodzie
  • kształcimy w nowoczesnych pracowniach